אודות החברה

חברת אליעזר לינביץ בע"מ הינה חברה משפחתית ותיקה, מקצועית ומהימנה. החברה עוסקת ביבוא, שיווק והפצה של תרופות, תכשירים וטרינריים, תוספי מזון ופרוביוטיקה לבעלי חיים.
מוצרינו מיועדים הן לטיפול בחיות משק והן לטיפול בחיות מחמד.

החברה הוקמה בשנת 1950 ע"י אליעזר לינביץ מחלוצי ענף הוטרינריה בארץ, אשר זיהה את הצורך במוצרים לדרישות ענף הלול המתפתח שבו הופיעו בעיות תברואה ותחלואה בעופות. בשיתוף עם יצרן התרופות "רפא" ובידע של אנשי אקדמיה החלו ליזום, לייצר ולשווק תכשירים לשימוש בענף. בשנות השמונים הוקמה מחלקה מיוחדת שעיקר תפקידה היה לתת מענה לצרכי המגזר המתמחה בטיפול בחיות מחמד ובפרט בחתולים ובכלבים.

מאז וכך גם כיום ממשיכה החברה בפעילותה כחברה משפחתית, המעסיקה צוות מקצועי, הכולל את טובי הרוקחים בתחום ועיקר פעילותה מתמקד ביבוא ושיווק של מוצרים חדשניים איכותיים למתן פתרונות למשק החי על ענפיו השונים.

חברת אליעזר לינביץ בע"מ מיצגת בישראל מספר חברות בינלאומיות בתחום הרפואה הוטרינרית ותוספי המזון, ובכללן החברות: וטוקינול, פרוטקסין, ביימידה, ללויד (ווט. א. מיקס). בנוסף, החברה עוסקת ביבוא של תרופות למוצרים שאינם ניתנים להשגה, לפי בקשות פרטניות, במקרים דחופים ומיוחדים, בהתאם לתקנה 29 של משרד הבריאות.

כל מוצרי החברה המיובאים רשומים כחוק. המוצרים מיוצרים בתנאי GMP ו/או ISO. התרופות מאושרות על ידי משרד הבריאות. הויטמינים, תוספי המזון וחומרי החיטוי וההדברה מאושרים על ידי משרד החקלאות.

בין לקוחותינו האסטרטגיים נמנים בתי חולים וטרינריים, מרפאות וטרינריות, מוסדות מחקר ונותני שירותים למשק החי, כדוגמת "החקלאית". מוצרינו מופצים גם באמצעות סיטונאי התרופות כגון: וט-מרקט, מדיקל מרקט, א.אספקה וטרינרית.

אנו משקיעים את מיטב המאמצים כדי לשרת נאמנה את ציבור הלקוחות ושוקדים על מעקב אחר החידושים במוצרים ובטכנולוגיות כדי להמשיך ולהוביל בחזית המקצועית. נשמח שתהיו חלק מקהל לקוחותינו.