דנטיספט - Dentisept

ג'ל דנטאלי נצמד לכלבים וחתולים בעל טעימות גבוהה

קוד מוצר: 0072
אריזה: שפופרת 20 גרם ואפליקטור

מאפיינים:
Chlorhexidine הינו חומר חיטוי ידוע, בעל מרכיב אנטי-בקטריאלי ואנטי-פטרייתי. הוא הוכח כאמין בשמירה על סביבה יסודית ונקייה מפלאק בפה, ומהווה מרכיב תומך בבעלי חיים המתאוששים מדלקות חניכיים ומדלקות בקפלי העור. הוא יעיל במיוחד בפה, ובשונה מחומרים פעילים אחרים, נקשר לפרוטאינים ולאמייל  ומשתחרר באיטיות במהלך 24 שעות.
לצורך קלות השימוש והקבלה על ידי בעל החיים, ה- Dentisept ® פותח במיוחד בצורת משחה בעלת טעימות גבוהה, הנדבקת לקרום הרירי שבפה וגם לשיניים. 
על ידי שימוש רציף ב - Dentisept ® ניתן לשמור על סביבה היגיינית בפה ובכך לעכב או אף למנוע דלקות בפה, היווצרות גורמים מזיקים כמו אבנית ופלאק בחלל הפה.

שימושים:
כעזר להחלמה ולמניעה של דלקות בפה
כעזר בשמירה על היגיינת הפה
עיכוב או מניעה של היווצרות אבנית ופלאק בחלל הפה

הערות מיוחדות:
מרבית בעלי החיים מגיבים טוב מאוד ל- Dentisept ®. במקרים נדירים מאוד חתולים עשויים להגיב בריור יתר. בטיפול ארוך טווח עשוי להיווצר גוון חום על גבי השיניים, אך הווטרינר יוכל להסירו בעזרת מכשיר על-קולי.  
אחסנה: יש לאחסן בטמפרטורה נמוכה מ- 25ºC.
יצרן: Dr. E. Graeub AG, Berne, Switzerland
יבוא ושיווק: אליעזר לינביץ בע"מ

הוספה לסל
למתן ישירות אל תוך הפה, להקלת הגישה אל החניכיים האחוריות, מומלץ לחבר את האפליקטור המצורף ישירות אל השפופרת. חיצונית, יש למרוח את המשחה בזהירות על גבי האזור הנגוע באמצעות אצבע נקייה. בתוך הפה המשחה מפוזרת על ידי הלשון של בעל החיים.
ניתן להשתמש ב- Dentisept ® על בסיס יומי או שבועי, בהתאם למצב.
להשגת תוצאות טובות ביותר במתן ישירות לפה, יש למרוח לאחר ההאכלה. 
הרכב:
1 גרם ג'ל מכיל: 2 מ"ג כלורהקסידין, חומרי טעם וחומרים לא פעילים.